Strona może przechowywać informacje w komputerze Użytkownika. Zgoda Użytkownika jest określona pomocą ustawień przeglądarki. Polityka przechowywania informacji

Aktualności

Aktualności

Kotłorembud sponsorem Astoria Bydgoszcz

Zarząd Przedsiębiorstwa Wielobranżowego KOTŁOREMBUD podjął decyzję o sponsorowaniu klubu ASTORIA Bydgoszcz, która bierze udział w rozgrywkach koszykówki w 1 lidze mężczyzn.

Jako Sponsor życzymy zawodnikom, trenerowi oraz zarządzającym klubem, pełnych trybun podczas rozgrywanych meczów i awansu do PLK.

Mamy nadzieję, że poprzez wniesiony wkład pomożemy w dotarciu do celu i przyczynimy się do sukcesu drużyny.

Powodzenia!

Najnowocześniejsza linia do produkcji dennic w Europie Środkowo - Wschodniej

Nasze przedsiębiorstwo jest już po rozruchu wstępnym nowej linii do produkcji den stalowych. Zestaw maszyn składa się z prasy o nacisku 600 ton, która sprzężona jest z manipulatorem zdolnym operować krążkiem stalowym o wadze dochodzącej do 9 ton, całość uzupełnia ciężka wyoblarka, która porusza się na precyzjnym suporcie. Możliwości naszej firmy zostały tym samym znacząco poszerzone. Dziś jesteśmy w stanie wykonać dennice o grubości dochodzącej do 35 mm, średnica krążka może osiągnąć nawet 6400 mm.

Zapraszamy Państwa do jeszcze szerszej współpracy.

Konferencja Naukowo-Techniczna „WODA – CZŁOWIEK – ŚRODOWISKO”

Udział naszych przedstawicieli w XIII Konferencji Naukowo-Technicznej „WODA – CZŁOWIEK – ŚRODOWISKO” organizowanej przez Forum Dyskusyjne Wodociągów Polskich. Konferencja odbędzie się w dniach 19-20.03.2015 w m. Licheń Stary k. Konina. Poświęcona jest wybranym problemom eksploatacji w zmodernizowanych systemach wodociągów i Kanalizacji.

Podkategorie