Strona może przechowywać informacje w komputerze Użytkownika. Zgoda Użytkownika jest określona pomocą ustawień przeglądarki. Polityka przechowywania informacji

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOTŁOREMBUD wdrożyło oraz stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015 w zakresie wytwarzania, naprawy i modernizacji urządzeń ciśnieniowych i bezciśnieniowych, konstrukcji stalowych, instalacji technologicznych i wytwarzania dennic, poświadczony Certyfikatem nr CSJ/343/2021, oraz System Jakości W Spawalnictwie zgodny z normą PN-EN ISO 3834-2:2007 poświadczony Certyfikatem nr CSW/343/2021 certyfikowany przez Jednostkę Certyfikującą Systemy Zarządzania UDT Cert.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KOTŁOREMBUD wdrożyło oraz stosuje System Jakości w zakresie wytwarzania materiałów/elementów przeznaczonych do urządzeń ciśnieniowych sprawdzony na zgodność z Załącznikiem I pkt 4.3 Dyrektywy 2014/68/UE poświadczony Certyfikatem nr CSJ/343/WM/PED/2021.

POLITYKA JAKOŚCI

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KOTŁOREMBUD" ustanowiło Politykę Jakości jako jeden ze swoich podstawowych elementów zarządzania.

  1. Polityka jakości firmy jest rozumiana jako oferowanie swoim Klientom wyrobów i usług o najwyższej jakości i niezawodności, oraz terminowo dostarczanych, dokładnie według ich życzeń.
  2. Zapewnienie jakości jest zadaniem wiodącym, to znaczy, że wszyscy pracownicy, są przez kierownictwo firmy, wciągnięci do przygotowania, przeprowadzenia i wykorzystania wszystkich działań, które są niezbędne dla realizacji wymagań dotyczących jakości.
  3. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KOTŁOREMBUD" uznaje wymagania jakościowe stawiane przez Klientów i zapewnia ścisłe współdziałanie wszystkich swoich działów, dla realizacji tych wymagań.
  4. Jakość wyrobów i usług oraz jakość pracy obowiązują każdego pracownika i współpracownika firmy.
  5. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KOTŁOREMBUD" zapewnia, że używa materiałów o odpowiedniej jakości, adekwatnych do wymagań.
  6. Celem Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "KOTŁOREMBUD" jest zapewnienie bezpieczeństwa pracy personelowi poprzez organizację pracy wspierającą bezpieczeństwo i higienę pracy oraz dostępność wszelkiego niezbędnego sprzętu do ochrony.
  7. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KOTŁOREMBUD" uznaje za jeden z podstawowych priorytetów ciągłe poszerzanie rynków zbytu na swoje wyroby i usługi.
  8. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "KOTŁOREMBUD" w ramach poszerzania rynków zbytu dąży do maksymalnego wykorzystania środków dostępnych w ramach programów pomocowych UE z przeznaczeniem na unowocześnienie infrastruktury.
  9. Polityka jakości jest szyldem firmy. Przez ciągłe szkolenie i zdobywanie kwalifikacji, zwiększa się motywacje pracowników oraz rozwija świadomość ich znaczenia w firmie.
  10. Za klucz do sukcesu, traktuje się identyfikowanie pracowników i współpracowników z polityką jakości Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "KOTŁOREMBUD".

Zarząd Przedsiębiorstwa Wielobranżowego "KOTŁOREMBUD" zapewnia środki na realizację niniejszej polityki jakości.

Załączniki:
Pobierz plik (CSJ_343_2021.pdf)CSJ_343_2021.pdf[UDT-CERT PN-EN ISO 9001:2015]705 kB
Pobierz plik (CSJ_343_WM_PED_2021.pdf)CSJ_343_WM_PED_2021.pdf[UDT-CERT Wytwrca PED]1114 kB
Pobierz plik (CSW_343_2021.pdf)CSW_343_2021.pdf[UDT-CERT PN-EN ISO 3834-2:2007]1480 kB